KDO JE FINEMMEAT?

Jsme především velkoobchod. Dodáváme hotelům, restauracím a privátním zákazníkům Největší nabídka čerstvých ryb lovených nejen v Atlantických a Norských vodách s perfektním servisem. FINE MEAT je malá rodinná firma, která Vám dodá tu nejkvalitnější rybu pod přísnou veterinární kontrolou až do domu aniž byste museli někam jezdit. Každý den nabízíme čerstvé ryby v té nejvyšší kvalitě – mořské, sladkovodní, měkkýše a hlavonožce. Další druhy dokážeme zajistit podle vašich potřeb. Naši odborníci vám rádi pomohou s výběrem, poradí s vhodnou kuchařskou úpravou a poskytnou mnoho dalších informací. Sortiment je částečně podmíněný sezonou, počasím, aktuální celosvětovou poptávkou, nabídkou a dalšími faktory, ale vždy se snažíme, abychom splnili veškeré vaše požadavky.

pro registrované OBCHODNÍKY

Naši registrovaní zákazníci si mohou e-mailem či telefonicky objednat přímou dodávku čerstvých ryb a masa do svých restaurací, hotelů nebo domácností. Minimální výše objednávky je 2.000 Kč. Express dodání probíhá z platformy Kamenný Most 24, 27326 Olovnice, od pondělí do pátku, přičemž objednávky přijímáme 24 hodin předem. Splňujeme přísné hygienické normy HACCP, díky nimž Vám garantujeme stoprocentní čerstvost a kvalitu rozváženého zboží. ZAVÁŽÍME : Kladensko,Litoměřicko,Rakovnicko, Prahu, Brno, Olomouc, Ostravu, Hradec Králové, Bratislavu a okolní místa v okruhu max.30km. nutno domluvit s obchodním zástupcem.

expresní objednávka pro PRIVÁTNÍ klientelu

Každý den projíždí Prahou náš Express, plně naložený čerstvými rybami a masem. Kontaktujte našeho zástupce přímo v autě a nechte si přivést rybu nebo maso přímo k Vám domů. ZAVÁŽÍME : Kladensko,Litoměřicko,Rakovnicko, Prahu, Brno, Olomouc, Ostravu, Hradec Králové, Bratislavu a okolní místa v okruhu max.30km. nutno domluvit s obchodním zástupcem. Pro objednání kontaktujte přímo našeho zástupce PO-PA 9-17h.- tel.: 725 877 681

záruka čerstvosti

Spolupracujeme pouze s certifikovanými dodavateli čerstvých ryb a masa, kteří mají vlastní rybářské lodě a farmy. Proto nám mohou zajistit dodávky lovené nebo farmované ryby a masa v té nejvyšší kvalitě v nejvyšší kvalitě. Důkazem je naše rozsáhlá síť HORECA zákazníků, kteří vyžadují vysokou kvalitu. Tuto kvalitu zajišťujeme precizní výstupní kontrolou a hygienou pod přísný dozorem veterináře. Veškerou logistiku si zajišťujeme vlastní dopravou .

skladovací podmínky

Originální uzavřené balení. Skladováno v chladícím boxu při teplotě 0°C až 2°C. Zaledováno - pravidelná kontrola ledu - teplota, čistota, množství, konzistence. Měření - 2x denně teplota zboží (kritický bod HACCP) - zajištěno digitálním zařízením pro upozornění změny teploty. Teplota tajícího ledu -1°C až 2°C.

distribuce

Izotermické skříňové vozy s vlastním chlazením značek Fiat Ducato, Iveco Daily, Iveco Cargo.

balení produktů pro zákazníky

Produkt dodáme v balení podle Vašeho přání. Standardně dodáváme (naše produkty) volně nebo vakuově ložené na ledu. Dle Vašeho přání je možné (zboží) přebalit.